KeyShot 10

KeyShot 10 - hlavní obrázek

Představujeme KeyShot 10

Jsme velmi rádi, že vám dnes můžeme představit KeyShot 10. A je to velký den pro nás i pro uživatele KeyShotu po celém světě. Dnes je 10. výročí KeyShotu, které definuje desetiletí tvorby 3D vizuálů. Díky KeyShotu můžete snadno vytvářet fotorealistické obrázky a animace a výsledky přitom můžete vidět v reálném čase. Při pohledu do budoucna jsme odhodláni pokračovat v tvorbě takového KeyShotu, který vám pomůže stvořit nejlepší vizuály příští dekády.

Vizuály, které vás uchvátí

KeyShot 10 nadále podněcuje vznik nové generaci vizualizací se svými výkonnými nástroji pro digitální tvorbu v kombinaci s bezkonkurenční snadností použití. S novými funkcemi vám KeyShot umožní posunout zážitky z prezentace produktů do nových výšin. Co bychom tedy v kostce řekli o KeyShotu 10?

KeyShot 10 přináší nově animaci pomocí klíčových snímků a další možnosti animace, nové možnosti inteligentního exportu pro výstup do plnobarevných 3D tisků, interakce na AR / Web a dále nového Správce osvětlení a ostatní nástroje pro lepší kontrolu nad geometrií a modelem, RealCloth 2.0 a vylepšenou kaustiku pro realističtější materiály a osvětlení, stejně jako vylepšené odstraňování šumu a “světlušek” pro rychlejší vizuální tvorbu.

KeyShot 10 staví na pokroku společnosti Luxion v technologii renderování dosaženého v průběhu minulých let, aby pokračoval v inovacích v oblasti tvorby materiálů, přesného zobrazení osvětlení a zefektivnění celého pracovního postupu vizualizace produktu. Naším cílem je budovat silné základy vizualizace pro designéry, inženýry a 3D profesionály z celého světa.

Bugati251EVO

 

Nová úroveň animace

KeyShot 10 rozpohybuje každý váš nápad. Pokročilé animace budete navíc moci vytvářet snadněji a s vyšší kontrolou nad výsledkem než dosud.

 • Animace pomocí klíčových snímků vám umožní přidávat a měnit klíčové snímky přesně tam, kde je potřebujete, spolu s možností zaznamenávat sekvence klíčových snímků pro rychlou a vizuální tvorbu pohybu.
 • Animace Slunce a oblohy vám nabízí plnou kontrolu nad denním osvětlením s možností přímého nastavení data, začátku a konce nebo použití klíčových snímků pro lepší ovládání.
 • Animace rotace prostředí znamená řízení rotace přednastaveného prostředí KeyShotu nebo vašeho vlastního prostředí, vytvořeného pomocí HDRI editoru. Díky tomu může osvětlení doslova kroužit kolem vašeho produktu se všemi doprovodnými světelnými efekty, které to s sebou nese.
 • Animace náklonu kamery dodá vaší scéně dramatický nádech. Během této animace můžete ovládat úhel a dobu náklonu kamery.

Animace pomocí klíčových snímků

 

Animace Slunce a oblohy

Animace rotace prostředí

Animace náklonu kamery

Větší zážitek z 3D

KeyShot 10 představuje více způsobů, jak si užít vizualizaci díky novému inteligentnímu exportu, který využívá dílčí funkce, jako je UV rozbalování (Unwwrap) a zapékání (Baking) pro výstup do plnobarevných 3D tisků, VR / AR prezentace a interakce na mobilu a webu.

 • Export 3MF – Luxion se spojil se společností Stratasys a implementoval formát 3MF (3D Manufacturing Format), který představuje významné zlepšení oproti tradičním formátům používaným pro 3D tisk, jako je STL, OBJ a VRML. Díky inteligentnímu exportu mohou uživatelé přejít od digitálního prototypu v KeyShotu k fyzickému 3D tištěnému prototypu s podporou plných barev, textur a průhledných materiálů.
 • Export GLB / glTF přidává funkce KeyShot Smart Export pro snadné generování vizuálně přesnějších otevřených standardních 3D webových vizuálů přímo z KeyShotu.
 • Export USDz je k dispozici, když potřebujete přenést bohaté 3D podklady nebo interaktivní mobilní prohlížení, KeyShot poskytuje export USD, USDA, USDC a USDZ, což je ideální pro export AR do aplikací podporujících ARKit společnosti Apple.
3D tisky přes formát 3mf

3D tisky přes formát 3mf

Porovnání vizualizace a 3D tisku

Porovnání vizualizace a 3D tisku

Export do formátu glb

Export do formátu glb

 

Export do formátu USDz

Export do formátu USDz

 

Nadupané pracovní postupy

KeyShot 10 umožňuje rychlejší nastavení scény díky vylepšení uživatelského rozhraní a přidaným nástrojům pro správu světel, vytváření fyzikálního osvětlení, pohybování s modely v okně se zobrazením v reálném čase a díky přístupu k součástem ve stromu scény.

 • Správce osvětlení umožňuje ovládat veškeré osvětlení scény z jednoho místa. Ukotvitelný panel nabízí výběr a nastavení světelného prostředí spolu s řízením viditelnosti, barvy, výkonu a velikosti jakéhokoli fyzikálního světla.
 • Manipulátory světel nabízí rychlejší a intuitivnější nastavení světel v okně se zobrazením v reálném čase nebo v zobrazení geometrie pro všechna kuželová, bodová nebo IES světla.
 • Nástroj pro přesun byl zcela přepracován tak, aby se zvýšila jeho přístupnost a aby jej bylo možné umístit nebo ukotvit kdekoli v okně s pohledem v reálném čase.
 • Režim Sólo doplňuje aktuální pracovní postupy tím, že umožňuje izolovat jednu nebo více součástí bez nutnosti uzamykání součástí nebo narušení hierarchie jakýchkoliv dalších skrytých částí.
Manipulátor světel

Manipulátor světel

Správce osvětlení

Správce osvětlení

 

Obrázky, které vás chytí

Nové aktualizace materiálů KeyShotu přinášejí ještě vyšší úroveň realismu. Nové možnosti stylů obrazu vylepšují možnosti odstraňování šumu (Denoise) a přidávají nový filtr “světlušek” (Firefly), který pomáhá dosáhnout rychlejších výsledků.

 • RealCloth 2.0, patentovaná technologie vyvinutá společností Luxion, přináší dosud nevídanou úroveň realismu při vizualizaci tvarově přesných tkanin a pletenin, nyní nabízí ještě vyšší detaily na úrovni jednotlivých vláken pro co nejrealističtější zobrazení nití a příze.
 • Vylepšená kaustika konverguje k výsledku ještě rychleji při použití CPU i GPU a je méně závislá na velikosti scény. Navíc generuje výraznějšími efekty za současného využití výhod nového vícenásobného rozptylu (multiple scattering) v režimu interiéru KeyShotu 10 (CPU).
 • Vylepšené odstraňování šumu (Denoise) zavádí informace o albedu a normálách pro stabilní výsledky mezi zobrazením v reálném čase a statickým renderem a přináší vylepšené výsledky v režimu interiéru.
 • Filtr “světlušek” (Firefly filter) je nový posuvník stylu funkce odstraňování šumu, který uživatelům umožňuje rychle odstranit a vyhladit jiskřičky nežádoucího světla ze scény.
 • Vylepšený materiál Toon nyní umožňuje jemnější ovládání konturových linií, které je ve větším souladu s čarovými ilustračními technikami.

Pletenina

RealCloth 2.0 - pletenina

RealCloth 2.0 – pletenina

RealCloth 2.0 - tkanina - detail vláken

RealCloth 2.0 – tkanina – detail vláken

RealCloth 2.0 - detail vláken tkaniny

RealCloth 2.0 – detail vláken tkaniny

RealCloth 2.0 v praxi - šála

RealCloth 2.0 v praxi – šála

RealCloth 2.0 v praxi - sedák židle

RealCloth 2.0 v praxi – sedák židle

RealCloth 2.0 v praxi - mikrofon

RealCloth 2.0 v praxi – mikrofon

Vylepšená kaustika

Vylepšená kaustika

 1. Before
 2. After
 1. Before
 2. After

Další funkce

Mezi další funkce, které najdete v KeyShotu 10, patří:

 • Uzamčené mapování kamery pro promítání textury na model z pevné pozice kamery.
 • Otočení normál je nový nástroj pro geometrii, který automaticky nebo ručně otáčí směr normál objektu. Tento nástroj výrazně šetří čas potřebný na přípravu objektů pro inteligentní export.
 • Uložení scény v režimu snížené kvality umožňuje uživatelům uložit scénu v režimu sníženého výkonu a znovu ji otevřít opět v režimu sníženého výkonu pro rychlejší spuštění a výchozí zobrazení scény.
 • Šablony názvů nyní podporují styl a velikost obrázku s přidanou možností Zahrnout vždy viditelné sady modelů.
 • Nyní je k dispozici uložení dílčích materiálů (podmateriálů) do knihovny pro ukládání dílčích materiálů z multimateriálu do vaší knihovny materiálů KeyShotu.
 • Import FBX nyní zahrnuje import s texturami při respektování alfy (průhlednosti). Import ze Sketchupu navíc respektuje skryté vrstvy a hierarchii.

Líbí se vám KeyShot? Kupte si ho, v pondělí 30.11.2020 navíc se slevou 20%

Pouze v pondělí 30.11.2020 si můžete koupit plnou komerční licenci KeyShotu 10 se slevou 20% v akci CYBER MONDAY. Ostatně předobjednat si ho můžete i nyní, když do poznámky uvedete kód CM2020. Vystavíme vám automaticky fakturu se slevou 20% a licenci vám dodáme v pondělí.

Celý týden pd 30.11 do 4.12.2020 je navíc sleva na veškeré upgrady (upgradovat lze pouze z verzí 8 a 9) a doplňky pro KeyShot.

Máte nejasnosti? Volejte 777 188 457 nebo pište na slanina@dimensio.cz

Odkazy do našeho e-shopu:

KeyShot 10 HD Commercial, běžná cena 21.830,- Kč bez DPH, cena s CM2020 cca. 17.464,- Kč bez DPH
KeyShot 10 Pro Commercial, běžná cena 43.930,- Kč bez DPH, cena s CM2020 cca. 35.144,- Kč bez DPH
KeyShot 10 Pro Commercial Floating, běžná cena 67.500,- Kč bez DPH, cena s CM2020 cca. 54.000,- Kč bez DPH

Ceny jsou automaticky vázané na kurz CZK/EUR a mohou se vlivem změny kurzu mírně měnit.

Pro zjistění ceny upgradu z Vaší licence volejte 777 188 457 nebo pište na slanina@dimensio.cz

Posted in: